Yiyecek Hizmetleri

Okulumuz yemekhanesi birinci sınıf endüstriyel malzemelerle donatılmış, iki aşçı ve bir aşçı yardımcısı ile öğrencilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin günlük durumları veli yönelik mobil uygulamamızla ile sizlere iletilmektedir.

Yemekhanemizde kullanılan ürünler günlük ve taze olarak tedarik edilmekte, yemeklerimizde zeytinyağı ve tereyağı kullanılmaktadır. Velilerimizin bu noktadaki memnuniyetleri bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu konuda görüş ve önerileriniz için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yemek saatlerimizde velilerimizin yemekhanede bulunmaları diğer öğrencilerinde annelerini yanlarında istemeleri ihtimalinden dolayı çok uygun bulmamaktayız.

Yemek saatleri dışında istediğiniz her zaman yemekhanemizi ziyaret edebilir, yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Okulumuzda öğrencilerin temel anlamda alabilecekleri kalori hesapları dikkate alınarak öğünleri ayarlanmakta, bu noktada siz değerli velilerimizden ekstra yiyecek ve içecek gönderilmemesini rica ederiz.

Çocuklarımızın çantalarında şeker, çikolata, bisküvi…vb gibi yiyecekleri okula getirmemeleri konusunda çocuklarınıza yol gösterici olmanızı önemle rica ederiz.. Okulumuz içerisinde yemekhane ve katlarımızda hazır su bulundurulmakta ve öğrencilerin su ihtiyaçları bu şekilde karşılanmaktadır. Bu nedenle öğrenci su mataralarına evde su koyulması durumunda çeşme suyu kullanmamanızı rica ederiz.

"Alerjik özellikler taşıyan belirle gıda maddelerine hassasiyeti olan öğrencilerimiz için sakız, çikolota , gofret, cips, hazır gıdalar, hazır meyve suyu vb. market ürünleri okulumuzda kullanılmamaktadır. Okulumuzda paylaşımı desteklemek amacıyla yapılan “paylaşım günü” adı altında yapılan etkinliğimize sadece taze veya kuru meyve tercih ederek öğrencilerimizle paylaşıldığını belirtmek isteriz. Paylaşım günlerinde bunun dışında gönderilen yiyecek ve içeceklerin öğrencilerimize ikram edilemeyeceğini belirterek hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederiz."