VELİ GÖRÜŞLERİ

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Güvenlik Kodu
Invalid Input

Asçay Kurumu Olarak

Siz değerli veilerimizin görüş ve düşüncelerine her zaman önem vermişizdir. Bu alandan bizlere duygu ve düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Asçay Eğitim Kurumları olarak öncelikli hedefimiz sizleri mutlu ve güvende hissettirmektir. Bizlere ileteceğiniz duygu ve düşüncelerinizi tek tek okumakta ve sitemizde yayınlamaktayız. Sizlerin görüşleri doğrultusunda kendimize yeni yollar, hedefler koymaktayız.

Düşünceleriniz:Kızım 3 yaşından itibaren 3 yıl Asçay Anaokunda eğitim aldı ve biz bu sürenin sonunda 69 aylıkken 1. Sınıfa başlattık çünkü aldığı eğitimin meyvelerıni yiyoruz el becerisi el kasları zihin ve fizik olarak Ecrin çok yol katetti herkese gözü kapalı  okul öncesi önerebilecegim tek adres ASÇAY... Sevgili Asçay ailesi ben bu vesile ile sizlere tekrar teşekkür ediyorum başarılarınızın daim olması dileğiyle 

Düşünceleriniz:Asçay Anaokulunun idare çalışanlarından mutfakta çalışanlarına kadar tüm personelinden hiç incinmedigim, bu da neden böyle oldu ki diye sormama gerek kalmayan bir kurumdur. Oğlumun her türlü gelişiminde çok olumlu etkileri olan tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. Hiç tereddüte düşmeden tavsiye edeceğim bir yer.

Düşünceleriniz:Çocugum icin en iyi tercihi yapmışım Asçaya 2 yil gondermekle.birgun bile pismanlik duymadim ... eğitim ,şefkat ilgi temizlik ne aradiysam buldum. Hersey icin teşekkürler.

Düşünceleriniz:Beklentilerimizi karşılayan bir okul ve kadro olduğunuzu düşünüyorum. Veli istek ve önerilerinin dikkate alınması takdire şayandı.

Düşünceleriniz: Oğlum deneyimli , bilgili , ilgili ve sevgi dolu sicak bir okulda  eğitim aliyor.Egitim anlayisinizin,güler yüzünüzün ve bizlere verdiginiz degerin hepsinin farkindayiz... Teşekkürler Asçay

Düşünceleriniz:Asçay anaokulumuzdan  çok memnun kaldık oğlumuza okulun çok iyi etkileri oldu. Kendine özgüveni ve kişisel becerileri arttı. Çok teşekkür ederiz.

Düşünceleriniz:Tam anlamıyla mukemmel bir kurum idareci öğretmenler tum calisanlari ile aile sıcaklığında egitim ve ogretimin birlikte çok guzel gerceklestigi bir kurum Tesekkurler Ascay

Düşünceleriniz:İki yıl boyunca kızımın devam ettiği okulundan, bu yaz tatili itibarı ile ilkokul 1.sınıfa başlamak üzere gözlerimiz dolarak ayrıldık kızımla.Kahramanmaraş için çok güzel bir şans.Teşekkürler Asçay Ailesi.